Aplikacje mobile dla kadry medycznej

Aplikacje mobile dla kadry medycznej

W dzisiejszych czasach szkolenie środowiska medycznego online cieszy się ogromną popularnością. Nie tylko chętnie są przeprowadzane webinary, czyli szkolenia internetowe z wykorzystaniem medycznych platform edukacyjnych online, które szybko i sprawnie pozwalają zaktualizować wiedzę i być na bieżąco z nowymi informacjami z wybranego zakresu, ale również wprowadzane są innowacyjne rozwiązania w postaci aplikacji edukacyjnych dla środowiska medycznego.

Innowacyjna aplikacja ASK MED NOW opracowana przez firmę NeoVinci ma za zadanie rzetelnie edukować lekarzy, farmaceutów, pielęgniarzy, a także studentów wspomnianych kierunków w luźnej formie quizowej, zarówno w rozgrywkach z komputerem, jak i z innymi użytkownikami aplikacji. Dla osób, które regularnie korzystają z aplikacji, przygotowane są quizy konkursowe, w których nagroda jest przygotowana przez sponsora. 

ASK MED NOW jest pierwszą aplikacją mobilną dla kadr medycznych. Gracz na samym początku wybiera kategorię, a następnie ma za zadanie jak najszybciej wskazać prawidłową odpowiedź na pytanie - podczas jednej rundy dostępnych jest sześć pytań. Rejestracja do aplikacji jest szybka, sprawna i prosta, a samo nawigowanie w aplikacji jest niezwykle intuicyjne. Wszystkie pytania są na bieżąco dodawane i aktualizowane - większość z nich tworzona jest przez współpracujących z Neo Vinci specjalistów, farmaceutów oraz lekarzy, a także pochodzą z bazy Centrum Egzaminów Medycznych. Narzędzie ASK MED NOW zostało zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantowało wysoką skuteczność przekazywania wiedzy w każdym miejscu, np. w domu, w pracy czy na uczelni. Dodatkowo po każdym rozwiązanym quizie użytkownik może przeanalizować swoje odpowiedzi. ASK MED NOW to aplikacja, która szczególnie ceniona jest przez młodych lekarzy, którzy przygotowują się do egzaminów specjalizujących.

Opinie o klinikach (0)
Napisz swoją opinię
Ocena:

Botox na zmarszczki mimiczne twarzy – co warto o...
W dzisiejszych czasach szkolenie środowiska medyc...
Mówi się, że zmarszczki na szyi zdradzają wiek...
Zabieg osoczem bogatopłytkowym ma obecnie w swoje...
Coraz rzadziej zabiegi z zakresu ginekologii estet...
Worki pod oczami mogą stać się przyczyną kompl...