Botoks, a przedwczesne zmarszczki

Botoks, a przedwczesne zmarszczki

Najwcześniej pojawiają się zmarszczki mimiczne, które wynikają z kurczliwości mięśni — mogą pojawić się one nawet u osób po dwudziestym roku życia, które mają problem z nadmierną mimiką twarzy, dlatego należy wcześnie przeciwdziałać. Zmarszczki mimiczne wraz z wiekiem będą coraz bardziej widoczne, a są one nieestetycznym dodatkiem do twarzy, który ją znacznie postarza i zabiera jej świeży wygląd.

Zmarszczki mimiczne
Zmarszczki mimiczne twarzy są nie tylko utrapieniem wielu kobiet, ale także mężczyzn. Ciekawym rozwiązaniem na oduczenie się w młodym wieku nadmiernej mimiki twarzy jest zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej, która podana w odpowiedniej dawce zablokuje przepływ bodźców z nerwów do mięśni twarzy, dzięki czemu będzie można łatwo oduczyć się nadmiernego marszczenia czoła.
Toksyna botulinowa znana jest pod nazwą botoks - botoks Piaseczno, który może być aplikowany pacjentom wielokrotnie zarówno ze wskazań medycznych, jak i estetycznych. Iniekcje botoksu są zabiegiem małoinwazyjnym, który zlikwiduje zmarszczki widoczne na twarzy, a także ogólnie ją odmłodzi i zapobiegnie przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek. Botoks utrzymuje się w twarzy przez okres od 3 do 6 miesięcy, a jego główną zaletą jest wysoka skuteczność działania oraz możliwość uzyskania niepowtarzalnych rezultatów.

Powiedz NIE zmarszczkom mimicznym
Profilaktyka przeciwzmarszczkowa z wykorzystaniem toksyny botulinowej to świetna metoda, która będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z nadmierną mimiką twarzy, a także jest ona polecana osobom z już widocznymi zmarszczkami, które zamiast się pogłębiać, ulegną redukcji. Mitem jest to, że botoks wstrzyknięty w twarzy tworzy z niej maskę, tj. twarz sztuczną i sztywną. Toksyna botulinowa działa wyłącznie na mięśnie, w której została wstrzyknięta, a więc wyrażanie emocji dalej jest jak najbardziej możliwe. U osób powyżej dwudziestego roku życia botoks wstrzykiwany jest wyłącznie w najbardziej problematyczne miejsca, które są zależne od indywidualnych predyspozycji.

Opinie o klinikach (3)
Weronika
Zabieg z użyciem botoksu u pani dr Parda to coś cudownego. Po moich zmarszczkach nie ma śladu.
Ola
Bardzo dobry wpis.
Jadwiga
Wykonywałam botoks na zmarszczki mimiczne u dr Pardy i efekt jest bardzo zadowalający. Piękne wygładzenie i brak zmarszczek. Super uczucie.
Napisz swoją opinię
Ocena:

Chłodzenie zimnym, suchym powietrzem, podczas zab...
Kobiecie usta uważane są za symbol piękna, jedn...
Pękające naczynka tzw. pajączki to przyczyna ko...
Kult pięknego ciała i młodości spowodował, ż...
Wenulektazje, czyli pajączki na nogach szczególn...
Stres uznawany jest za czynnik, który prowa...