Jesienne zabiegi estetyczne

Jesienne zabiegi estetyczne

W lecie nasza skóra jest wystawiana na szkodliwe promieniowanie słoneczne, które doprowadza do jej znacznego przesuszenia. Kiedy nadchodzi jesień i zima może dojść do jej zbytniego nawilżenia, które będzie skutkowało przetłuszczaniem się skóry i pojawieniem się na niej wyprysków oraz nieestetycznych przebarwień. Jesień jest idealnym sezonem na rozpoczęcie wykonywania zabiegów laserowych oraz zabiegów głęboko złuszczających skórę, które przyczynią się do odpowiedniego odświeżenia wyglądu skóry — nadadzą jej blasku, jędrności oraz elastyczności.


Laser frakcyjny eCO2
W klinice medycyny estetycznej Dr Pardy w ofercie jesiennej, szczególnie polecane jest skorzystanie z frakcyjnego wygładzania skóry laserem eCO2 https://www.drparda.com.pl/oferta/laser-frakcyjny-eco2 , który pomoże pacjentom zmagającymi się z wszelakimi problemami skórnymi, tj. zredukuje zmarszczki, poprawi odcień oraz teksturę skóry, a także przyczyni się do zamknięcia porów oraz ogólnej regeneracji skóry, na skutek zwiększonej produkcji kolagenu, który przywróci jej elastyczność i młodzieńczą jędrność. Jak działa laser frakcyjny? Wiązka laserowa jest prowadzona w taki sposób, aby dziurkować skórę mikrokraterami, pomiędzy którymi skóra będzie nieuszkodzona — w taki sposób rozpoczyna się proces gojenia, podczas którego następuje kompleksowa regeneracja skóry.

Zabiegi laserowe w sezonie jesiennym
Chociaż istnieją całoroczne zabiegi laserowe, to jednak część z nich zalecana jest do przeprowadzenia wyłącznie w sezonach jesiennych i zimowych, kiedy nasza skóra nie jest wystawiona na mocne promieniowanie UV, które mogłoby podrażnić skórę, a nawet doprowadzić do jej poparzenia. Jednym z całorocznych zabiegów jest laser V-LASER z wykorzystaniem technologii GENESIS https://www.drparda.com.pl/oferta/laserowa-procedura-genesis , który jest stosowany na wszelakie problemy natury dermatologicznej. V-LASER przyczynia się do odmłodzenia skóry — jej oczyszczenia oraz odpowiedniego nawilżenia. Przy jego pomocy można pozbyć się widocznych zmarszczek, jak również zwalczyć zmiany naczyniowe oraz zmiany pigmentowe występujące na skutek nadmiernego przebywania na słońcu. Oczywiście nie można również zapomnieć, że jesień to świetna pora roku do rozpoczęcia epilacji laserowej, która wykorzystuje technologię LEONARDO — chłodzi ona skórę w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, szybki oraz skuteczny.

Opinie o klinikach (0)
Napisz swoją opinię
Ocena:

Cienie pod oczami mogą dotyczyć nawet 1/3 osób ...
Chłodzenie zimnym, suchym powietrzem, podczas zab...
Mówi się, że zmarszczki na szyi zdradzają wiek...
Zabieg blefaroplastyki polega na usunięciu nadmia...
Zabiegi medycyny estetycznej w dzisiejszych czasac...
Drugi podbródek to przyczyna kompleksów wielu os...