Zobacz również

Kliniki Medycyny Estetycznej, co warto wiedzieć

Kliniki Medycyny Estetycznej, co warto wiedzieć

Opinie o klinikach

Wykonywałam botoks na zmarszczki mimiczne u dr Pardy i efekt jest bardzo zadowalający. Piękne wygładzenie i brak zmarszczek. Super uczucie.
Jadwiga
szczerze bardzo polecam !
Ania W
Nie wiedziałam, że licówki po pierwszym założeniu trzeba nosić już do końca życia.
Sylwia
Sama jakość zabiegów w klinice jest dla mnie niepodważalna, poza tym pacjent tutaj jest zawsze świetnie przygotowany i dobrze poinformowany na...
Gosia
Laser frakcyjny to zbawienie dla zmarszczek, które znikają po tym zabiegu. Efekt jest super!
Edyta
Skóra narażona jest codziennie na uszkodzenia, staje się szorstka i sucha, warto o nią zadbać stosując różne kremy, jeśli to nie pomaga to war...
~Teresa
W lutym br. ruszyła I edycja kursu FACIAL ULTRASOUND. Szkolenie to miało na celu przedstawić nowoczesną technologię wykorzystania sprzętu - mo...
~Kurs USG twarzy w Klinice Medycyny Estetycznej Dr PARDA
Nowoczesny sprzęt - klinika bardzo astatyczne czysta zadbana
Jola
Bardzo przydatny wpis. Skorzystam z jednej z metod.
Karolina
Laseroterapia daje pożądane efekty, jeżeli chodzi o zamykanie naczynek. U mnie ten zabieg się bardzo sprawdził. Po popękanych naczynkach nie m...
Jola

Kliniki medycyny estetycznej - czym się kierować przy ich wyborze
Kliniki medycyny estetycznej to placówki, które oferują profesjonalne zabiegi mające na celu poprawę wyglądu, rekonstrukcję części ciała itp. Dzięki dużemu rozwojowi branży jaką jest medycyna estetyczna Warszawa placówki takie są w stanie zaproponować coraz więcej mało inwazyjnych zabiegów, które nie wymagają specjalnego przygotowania ani długotrwałej rekonwalescencji. Głównym celem działalności takich miejsc jest cofnięcie widocznych efektów procesu starzenia. W czasach kiedy kult młodości i pięknego wyglądu opanował niemalże wszystkie sfery życia powstaje coraz więcej nowych prywatnych klinik medycyny estetycznej. Wobec tak dużego wyboru warto wiedzieć czym kierować się podejmując decyzje co do miejsca, w którym podamy się danemu zabiegowi. 

Dobra klinika medycyny estetycznej- jakie warunki powinna spełniać
Pierwszym krokiem przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca zabiegu powinno być zebranie jak największej ilości informacji na temat potencjalnej placówki. Większość informacji umieszczonych jest w internecie. Dobra klinika medycyny estetycznej posiada profesjonalną stronę internetową, na której umieszczony jest zakres jej działalności, adres oraz certyfikaty potwierdzające, że dane miejsce posiada wszelkie zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności. Taką informację można też uzyskać w Rejestrze Podmiotów Wykonujących działalność Leczniczą także za pośrednictwem internetu. Na stronie internetowej danej kliniki powinny znaleźć się także informacje na temat cennika usług oraz dane kontaktowe i administracyjne, a także lista wykonywanych zabiegów. 

 

Może Cię zainteresują pozostałe informacje powiązane z Profesjonalny gabinet medycyny estetycznej Warszawa:

  

Linki do bazy przypisów dla serwisów internetowych Kliniki flebologii Klinika medycyny estetycznej Piaseczno:Po tym jak zdecydujemy się na daną placówkę przychodzi czas na wybór specjalisty, który wykona zabieg. Tu ważne są: doświadczenie zawodowe, certyfikaty , szkolenia, a także specjalizacja, która musi być adekwatna do potrzeb. Nie mniej ważny jest kontakt i rozmowa z lekarzem, który da nam wiedzę co do poziomu jego empatii i podejścia do pacjenta. Jest to ważne bo kreuje poczucie bezpieczeństwa i znacznie niweluje stres związany z zabiegiem. Cierpliwość i chęć dokładnego rozwiania wszystkich wątpliwości i szczegółowa odpowiedź na pytania pacjenta to oznaka, że trafiliśmy do odpowiedniej osoby. 

Przed wyborem Kliniki medycyny estetycznej dobrze jest też zapoznać się z opiniami innych pacjentów, którzy już skorzystali z jej usług. Jest to dużo bardziej wiarygodna informacja niż reklamy telewizyjne, prasowe czy internetowe. Ważny jest także wygląd samej kliniki i sprzęt jakim wykonywane są zabiegi. Powinien być on nowoczesny i spełniać wszystkie standardy techniczne. Podobnie rzecz się ma z preparatami używanymi przy zabiegu, których jakość powinna być potwierdzona oznaczeniami CE oraz FDA. Muszą one być szczelnie i hermetycznie zamknięte bo tylko wtedy mamy pewność, że nie straciły swoich właściwości. 

Opinie o klinikach (7)
~Marian

02.11.2021

Warto poświęcić chwilę czasu by poszukać informacji na temat gabinetu, niż później żałować.

Adres IP: **.***.**.280

~Gosia

03.09.2021

Pomocny artykuł.

Adres IP: **.***.**.489

~Rafał

17.07.2020

Kierując się wyborem kliniki, przeczytajmy najpierw opinie na jej temat, abyśmy byli zadowoleni z przeprowadzonego zabiegu.

Adres IP: **.***.**.111

~Natalia

14.07.2020

Warto czasami poświęcić więcej czasu na wybór odpowiedniej kliniki. Powinniśmy kierować się opinią pacjentów danej kliniki czy polecają czy ją odradzają, abyśmy po zabiegu byli z niego zadowoleni, a nie narzekali że mogło być lepiej, dlatego sprawdzajmy każdą klinikę.

Adres IP: **.***.**.111

~Karolina

10.07.2020

Świetny artykuł, opisujący krok po kroku na co zwracać uwagę kierując się wyborem odpowiedniej kliniki.

Adres IP: **.***.**.111

Aga W

07.04.2020

U mnie akurat decyzja o wyborze takiego miejsca to sugestia mojej lekarki, która zapytała czy myślałam kiedyś o usunięciu przebarwień na twarzy w postaci pajączków gdyż może być to również objaw chorobowy. Poleciła mi klinikę dr Pardy do której sama uczęszcza. Nigdy nie miałam specjalnej potrzeby dbania o siebie w tej sferze jednak umówiłam się na zabieg głównie w trosce o siebie. Samopoczucie po zabiegu mówi samo za siebie i chyba umówię się na kolejną wizytę.

Adres IP: **.***.**.111

~Nowoczesny gabinet lekarski

12.09.2019

W obecnych czasach gabinet lekarski, wybiera pacjent. O jego wyborze niejednokrotnie decyduje wizerunek estetyczny, który nabiera szczególnej wagi. Wielu lekarzy zaczynając prywatną praktykę lekarską, chcą go urządzić tak, aby każdy pacjent do niego chętnie powrócił.
W wielu palcówkach służby zdrowia podłoga najczęściej jest zrobiona z linoleum, płytek lub wykładziny. Kozetki i leżanki lekarskie oraz inne materiały dostępne na wyposażenie gabinetu lekarskiego dostępne są w pełnej gamie kolorów. Zastosowane w e wnętrzu kolory mają indywidualnie oddziaływać na pacjenta. Zgodnie z twierdzeniem, które jak najbardziej jest prawdziwe, że gabinet lekarski Katowice ma takie kolory, które pozytywnie oddziałują na pacjentów. Jest to ściśle związane z potoczną symboliką barw.
Barwy ciepłe w poczekalni doskonale wpływają na spokój i nastrój pacjentów. Dodatkowo nowoczesny gabinet lekarski taki jak np Rehamed wzmacnia poczucie bezpieczeństwa, nie tylko jeśli chodzi o fachową opiekę lekarską, ale i o samopoczucie pacjenta oczekującego w kolejce.
Natomiast barwy zimne mogą wyzwalać negatywne emocje. Ten rodzaj kolorów sprawia bardziej wrażenie sterylnego pomieszczenia jakim jest laboratorium. Gabinet lekarski to delikatne kolory, sprzyjające przyjaznemu oczekiwaniu na wezwanie lekarza w miłym otoczeniu.

Adres IP: **.***.**.111

Napisz swoją opinię
Ocena:

Podobne kliniki urody Warszawa

Chirurgia Plastyczna Aesthetic Med
Niedziałkowskiego 47, 71-403
Oceń pierwszy
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
5/5 (5 opinii)
DERMEDICA - Centrum dermatologiczne
Kazimierzowska 70 / 12, 02-518
5/5 (2 opinie)
Klinika medycyny estetycznej i chirurgi plastycznej INGVES CLINIC
Al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1, 02-758
Oceń pierwszy
FEBUMED Centrum Dermatologii
al. KEN 97 (Ursynów), 02-777
Oceń pierwszy
Klinika Chęciński - chirurgia plastyczna
Kazimierzowska 43, 02-572
Oceń pierwszy
ESTELL Medycyna Estetyczna
Bielańska 12, 00-085
Oceń pierwszy
Osocze bogatopłytkowe PRP
,
Oceń pierwszy
Klinika Medycyny Estetycznej Dr PARDA
Gruszek i Jabłuszek 7, 05-502 Warszawa
5/5 (30 opinii)
Fibryna bogatopłytkowa
, Warszawa
5/5 (1 opinia)

Atopowe zapalenie skóry a problemy związane ze snem
Atopowe zapalenie skóry (AZS) to schorzenie dermatologiczne...
Wpływ środowiska i zanieczyszczenia powietrza na objawy AZS
Atopowe zapalenie skóry (AZS) jest schorzeniem dermatologic...
Dermatologiczne mity i fakty o atopowym zapaleniu skóry
Atopowe zapalenie skóry (AZS) jest powszechnym schorzeniem ...
Pielęgnacja skóry atopowej u dorosłych
Atopowe zapalenie skóry (AZS) to schorzenie, które może w...
Zimna woda a wrażliwe zęby - fakty i mity
Temperatura wody, którą spożywamy lub płuczemy jamę ust...
Aplikacje mobile dla kadry medycznej
W dzisiejszych czasach szkolenie środowiska medycznego onli...
Jak odmłodzić skórę dłoni
Upływający czas widać nie tylko na twarzy i szyi, także ...
Żylaki – przyczyny, objawy, leczenie
Żylaki to jedne z najczęściej występujących objawów ni...
Jak dbać o zdrowe dziąsła?
Zdrowe dziąsła są kluczowym elementem utrzymania ogólneg...
Czy rozwojowi pajączków można zapobiec?
Pajączki na nogach najczęściej są pierwszym objawem rozw...