Plastyka powiek, czyli blefaroplastyka

Plastyka powiek, czyli blefaroplastyka

Zabieg blefaroplastyki polega na usunięciu nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej znajdującej się na dolnej/górnej powiece — przyczyni się on do napięcia poszczególnych struktur, dzięki czemu twarz zyska na młodzieńczym wyglądzie. Opadające powieki to problem, który może pojawiać się wraz z wiekiem, lecz występuje także u osób z silnymi predyspozycjami genetycznymi.

Osoby starzejące się mogą doświadczyć wiotkości skóry oraz grawitacyjnego opadania tkanek brwi i czoła, co przyczynia się do nagromadzenia skóry w okolicy oczu. Plastyka powiek to zabieg, który jest wykonywany po podaniu miejscowego znieczulenia — po przeprowadzonym zabiegu nakładane są szwy, których można pozbyć się już po ok. tygodniu i powrócić do normalnego funkcjonowania. Efekt związany z blefaroplastyką utrzymuje się nawet przez kilkanaście lat.

Korekcja powiek, jak zyskasz efekty?
Usunięcie zbędnych fragmentów skóry w okolicy oczu może całkowicie odmienić wizerunek osoby, która boryka się z opadającymi powiekami, ponieważ sprawia ona wrażenie smutnej lub cały czas zmęczonej — blefaroplastyka pozwoli pozbyć się tego problemu. Zabieg wykonywany u Dr Pardy związany jest z wykorzystaniem urządzenia PLASMAGE i przyczynia się do podniesienia powieki, likwidacji worków pod oczami, a także redukuje kurze łapki i delikatne zmarszczki, które uwidoczniły się wraz z upływem lat. Blefaroplastyka nie wymaga wcześniejszego przygotowania, a sama rekonwalescencja nie trwa zbyt długo — zabieg przeprowadzany jest w trybie ambulatoryjnym i trwa do kilkudziesięciu minut. Kandydatami do przeprowadzenia zabiegu mogą być zarówno kobiety, jak i mężczyźni, ponieważ przyczyni się on nie tylko do poprawy wyglądu twarzy, ale również ogólnego samopoczucia.

Opinie o klinikach (3)
Natalia
Blefaroplastyka pani dr Pardy sprawiła, że pozbyłam się mojego problemu.
Kamila
Bardzo do mnie przemawia technologia plazmy. Pani dr Parda jest wybitnym specjalistą w tej dziedzinie.
Olka
Bardzo polecam ten zabieg wykonany w klinice dr Pardy. Rezultaty są niezwykłe.
Napisz swoją opinię
Ocena:

Zabieg osoczem bogatopłytkowym ma obecnie w swoje...
Upływający czas widać nie tylko na twarzy i szy...
Nowy Rok to dla wielu z nas nowy początek, z kt&o...
Wenulektazje, czyli pajączki na nogach szczególn...
Stres uznawany jest za czynnik, który prowa...
W dzisiejszych czasach szkolenie środowiska medyc...