Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

Cienie pod oczami mogą dotyczyć nawet 1/3 osób w dojrzałym wieku. U dużej części z nich pojawiają się jednak już znacznie wcześniej. Niekiedy cienie pod oczami sprawiają, że twarz wygląda na bardziej zmęczoną i niewyspaną. Można je usunąć stosując zabieg z użyciem wypełniacza, np. kwasu hialuronowego.

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym - zalety
Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego pozwala zmniejszyć widoczność cieni pod oczami. Substancja ta posiada zdolność wiązania cząsteczek wody, utrzymując elastyczność i prawidłową objętość tkanek. Dzięki temu skóra wygląda na wypoczętą, a efekt zmęczenia spowodowany cieniami pod oczami zostaje zniwelowany. Po zabiegu, skóra stopniowo zagęszcza się w wyniku stymulacji procesów odbudowy kolagenu. Finalny efekt jest więc widoczny po kilku tygodniach od momentu przeprowadzenia zabiegu.

Kto może skorzystać z zabiegu?
Zabieg może zostać wykonany u każdej osoby, która boryka się z problemem cieni pod oczami zabiegi Piaseczno. Mogą skorzystać z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni, dla których widoczne cienie pod oczami stanowią problem. Nie ma górnej granicy wiekowej, do której można wykonywać zabieg, dlatego może być przeprowadzony u osób w każdym wieku. Zabiegowi nie powinny być poddawane osoby cierpiące na choroby autoimmunologiczne, kobiety w ciąży oraz mamy karmiące piersią. Osoby, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, również musza zrezygnować z likwidacji cieni pod oczami kwasem hialuronowym.

Czy zabieg jest bezpieczny?
Redukcja cieni pod oczami może być wykonywana jedynie przy zastosowaniu preparatów najwyższej jakości. Ponadto praca na tak wrażliwej partii ciała, jaką jest okolica oka wymaga dużej precyzji i doświadczenia osoby, która wykonuje zabieg. W tym celu na wykonanie zabiegu należy się zgłosić wyłącznie do zaufanej kliniki medycyny estetycznej. Ponieważ kwas hialuronowy występuje w skórze naturalnie, jest bardzo tolerowany przez organizm, a ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest bardzo male.

Opinie o klinikach (6)
Ewa
Polecam zabieg na cienie pod oczami u dr Barbary Pardy. Efekt jest bardzo widoczny.
Ania
Dowiedziałam się bardzo wiele informacji z tego artykułu.
Dorota
Kwas hialuronowy to świetna sprawa.
~Ola
Najlepszy kwas na pozbycie się cieni pod oczami.
~Iza
Opisany sposób usunięcia cieni pod oczami kwasem hialuronowym jest bardzo skuteczny. Ja przeprowadzałam ten zabieg w klinice dr Pardy, jestem zadowolona z zabiegu.
Kin42
Z tego co widzę to kwas hialuronowy niesie za sobą coraz to większe możliwości zastosowania, nie widziałam wcześniej o takim zabiegu ale pewnie dla tego, że to stosunkowo młody temat. Na pewno zapytam przy następnej wizycie w Piasecznie.
Napisz swoją opinię
Ocena:

Cellulit jest defektem kosmetycznym, który ...
Stres uznawany jest za czynnik, który prowa...
Zabieg blefaroplastyki polega na usunięciu nadmia...
O botoksie słyszeli już chyba niemal wszyscy, na...
Zabiegi medycyny estetycznej w dzisiejszych czasac...
W lecie nasza skóra jest wystawiana na szko...