Osocze bogatopłytkowe PRP

Miejsce
w Rankingu:
-
Osocze bogatopłytkowe PRP

Szczegóły o klinice

Osocze bogatopłytkowe to substancja, która zawiera skoncentrowane płytki krwi i czynniki wzrostu, które mają dobroczynny wpływ na skórę. Substancję tę stosuje się nie tylko w medycynie estetycznej, ale również w zabiegach z zakresu stomatologii, ortopedii i okulistyki. Największa popularnością cieszą się jednak zabiegi odmładzające, które wykonuje poprzez podawanie osocza techniką mezoterapii.

Powszechnie wiadomo, że za starzenie się skóry odpowiada wiele czynników, w tym między innymi osłabienie włókien kolagenu i elastyny oraz spadek tkanki tłuszczowej. Mechanizm ten jest bardzo złożony, dlatego od skutecznych zabiegów odmładzających wymaga się oddziaływania na wiele aspektów, przez które skóra traci swój młody wygląd. Tak działa właśnie osocze bogatopłytkowe, które pobudza naturalne procesy regeneracyjne i sprawa, że skóra jest nie tylko gładsza, bardziej sprężysta i gęstsza, ale również ujednolicony zostaje jej koloryt, a zmarszczki zostają spłycone.
Osocze bogatopłytkowe pozyskuje się z krwi pacjenta przed podaniem substancji do skóry. Jest więc w pełni biozgodny, dlatego organizm bardzo dobrze je przyjmuje i nawet u alergików nie powoduje wystąpienia reakcji uczuleniowej. Duże znaczenie ma jednak miejsce, które wybierzemy do przeprowadzenia zabiegu, ponieważ pozyskanie osocza musi odbywać się z zastosowaniem odpowiednich narzędzi posiadających certyfikat. O urządzeniach do pozyskiwania osocza oraz o samym zabiegu można przeczytać więcej na www.osocze-bogatoplytkowe-prp.medycyna-estetyczna.biz.pl/

Oceń klinikę i pomóż innym w wyborze
Obsługa pacjenta
Zadowolenie z usług
Cena za wizytę
Opinie o klinikach (0)
Napisz swoją opinię
Ocena:

Podobne kliniki urody Warszawa

al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 2.5/5 (2 opinie)
Al.Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 3.75/5 (4 opinie)
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (5 opinii)

O botoksie słyszeli już chyba niemal wszyscy, na...
W dzisiejszych czasach szkolenie środowiska medyc...
Zabieg osoczem bogatopłytkowym ma obecnie w swoje...
Gdy mowa o wypełniaczach, to pierwszym preparatem...
Cienie pod oczami mogą dotyczyć nawet 1/3 osób ...
Kobiecie usta uważane są za symbol piękna, jedn...