Wampirzy lifting - na czym polega ten zabieg?

Wampirzy lifting - na czym polega ten zabieg?

Wampirzy lifting Warszawa cieszy się coraz większą popularnością. Metoda, która polega na likwidacji zmarszczek przy pomocy własnej krwi jest całkowicie bezinwazyjna i bezpieczna. Ostrzykiwanie osoczem uzyskanym, dzięki specjalnej technice odwirowania własnej krwi pacjenta daje wspaniałe rezultaty, sprawiając, że nie tylko spłycają się zmarszczki, ale także skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Chociaż sam zabieg oraz jego nazwa wydają się być nieco kontrowersyjne to odmładzanie za pomocą tej metody jest godne polecenia. Jak wygląda wampirzy lifting?

Wampirzy lifting -przebieg zabiegu
Wampirzy lifting znany jest także pod nazwą- mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Metodę tę stosuje się na skórę twarzy i szyi. Zabieg ten nie wymaga interwencji chirurgicznej, dzięki czemu nie generuje on konieczności specjalnego przygotowania przed terapią, ani długiej rekonwalescencji po zabiegu. Co ważne ponieważ zabieg wykonuje się używając własnej krwi pacjenta jest on obojętny biologicznie dla organizmu, a co za tym idzie nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia skutków ubocznych w postaci reakcji alergicznej. Zabieg osoczem bogatopłytkowym jest nie tylko skuteczny w walce ze zmarszczkami, ale także działa profilaktycznie. Głęboko regeneruje on skórę, odżywia ją i przywraca jej blask, a także zapobiega procesom starzenia. 
Wampirzy lifting wykonywany jest przy użyciu bardzo cienkiej igły i wymaga zastosowania jedynie kremu znieczulającego. Przed samym zabiegiem lekarz pobiera od pacjenta krew. Pobiera się ją z żyły obwodowej. Następnie umieszcza się ją w próbówce, która zawiera specjalny odczynnik. Kolejnym krokiem jest odwirowanie pobranej krwi. Robi to specjalna wirówka, która odseparowuje krwinki białe i czerwone od osocza bogatopłytkowego. Wystarczy 10 minut by otrzymać gotowy do wstrzyknięcia preparat. Lekarz wzbogaca go jeszcze specjalnym odczynnikiem np. chlorkiem wapnia, który aktywuje płytki krwi do wydzielania licznych czynników wzrostu aktywujących komórki. Na koniec wystarczy wstrzyknąć tak przygotowany preparat metodą mezoterapii, by pobudzić całą lawinę procesów regeneracyjnych w skórze. Lekarz wykonuje bardzo dużo punktów wkłucia. Robi to przy pomocy ultracienkiej igły. To sprawia, że osocze dociera właściwie w całą skórę twarzy.
Terapia osoczem bogatopłytkowym stymuluje komórki macierzyste do namnażania. Tworzy też nowe naczynia krwionośne oraz efektownie pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Dzięki temu, następuje trwała regeneracja, ale także rewitalizacja komórek skóry. Jej nawilżenie i odmłodzenie. 

Efekty po wampirzym liftingu
Efekty wampirzego liftingu nie są widoczne od razu- trzeba na nie trochę poczekać. Skóra musi mieć czas żeby się zregenerować, a jest to proces złożony i długotrwały. Po około trzech miesiącach od zabiegu można zobaczyć jego rezultaty. Skóra po wampirzym liftingu odzyskuje młodzieńczy blask. Ma jednolity, zdrowy koloryt (lepsze ukrwienie). Znacznie zwiększa się także jej elastyczność i gęstość. Znacznemu wygładzeniu ulegają też drobne zmarszczki. Sprawdza się to zwłaszcza w przypadku zmarszczek w okolicach policzków, czoła, fałd nosowo-wargowych, szyi, dekoltu, dłoni, a także oczu. Osocze bogatopłytkowe wszystkie te zmarszczki wypełnia. Dzięki temu twarz wygląda młodo i świeżo. Ma na to wpływ przebudowa włókien kolagenowych. Dla wzmocnienia efektu zabieg taki należy powtórzyć co najmniej kilka razy w roku. Pozwoli to na regularne dostarczenie składników odżywczych, a co za tym idzie na trwałą regenerację. 
Warto wspomnieć, że terapia osoczem bogatopłytkowym świetnie sprawdza się także w przypadku łysienia. Stosuje się ją do hamowania wypadania włosów, a także do stymulacji odrostu włosów i ich zagęszczania. 

Kiedy nie wolno wykonywać wampirzego liftingu?
Pomimo iż zabieg osoczem bogatopłytkowym jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny nie u każdego może on zostać wykonany. Przeciwwskazaniem do tej metody odmładzania jest ciąża, a także okres laktacji. Nie można go wykonywać także u osób mających choroby nowotworowe i choroby krwi. Zabronione to jest także dla osób, które przyjmują antykoagulanty. 

Opinie o klinikach (5)
Jadwiga
Wampirzy lifting przyniósł mi bardzo widoczne efekty od razu. Pani dr Parda jest specjalistą godnym polecenia.
~Operacja plastyczna
Prawie każdego dnia w mediach lub prasie pojawiają się informacje o już kolejnych operacjach plastycznych gwiazd i gwiazdeczek, które poprawiły sobie biust lub inną część ciała. To duża popularność chirurgii plastycznej wpłynęła na pojawienie się wielu różnych opinii na temat jakim są operacje plastyczne.


Chirurg plastyczny dostępny jest w większości dla sław i gwiazd wielkiego ekranu. Ale nie koniecznie, teraz większą część pacjentek klinik chirurgii plastycznej i gabinetów lekarskich stanowią zwyczajne kobiety, pragnące w delikatny sposób poprawić naturę. Operacje plastyczne stały się w obecnych czasach narzędziem, za pomocą którego spełniają się marzenia o zachowaniu wiecznej młodości, zdrowia i nieskazitelnej urody, ale pamiętajmy czasu nikt nie oszuka.Jeżeli kobieta marzy o pięknych piersiach, jędrniejszych pośladkach powinna na sam początek zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat tych najbardziej popularnych zabiegów. W wielu przypadkach nawet najlepszy lekarz chirurgii plastycznej nie jest w stanie zrobić wszystkiego, natomiast w innych przypadkach jego praca potrafi przejść jego własne oczekiwania co do efektów zabiegu.
~Odchudzanie na wiosnę
Co roku o tej samej porze, kiedy do szaf chowamy kurtki, swetry, czapki ciągle mamy ten sam problem. Zaczynamy się zastanawiać jakby poprawić swój wygląd, by sylwetka wyglądała lepiej, inaczej mówiąc, nawiedza mnie myśl, którą można streścić w dwóch słowach: wczasy odchudzające. Wtedy zdecydowana większość kobiet rozgląda się za herbatkami wyszczuplającymi.

Moda na zgrabną i szczupłą sylwetkę zawsze oznacza większe zainteresowanie produktami dietetycznymi, a generalnie odchudzaniem w gabinecie lekarskim medycyny estetycznej. Szczególnie zauważalne wiosną. Odchudzanie to temat, na który napisano już wiele. Dużym problemem jest nadwaga. Jej leczenie powinno się zacząć od konsultacji z lekarzem, który zleci wykonanie dodatkowych badań, potem zaleci właściwą dietę. Pod uwagę trzeba wziąć to, że duża nadwaga prowadzi do chor& oacute;b mi.n układu krążenia. Najczęstszą przyczyną nadwagi są złe nawyki żywieniowe oraz minimalny wysiłek fizyczny.Rozwiązaniem problemu jest odchudzanie w górach z aktywnym wypoczynkiem typu nauka jazdy konnej, ale dieta to nie wszystko. Nie wolno postępować tak, że jemy tylko i wyłącznie sałaty i pijemy wodę mineralną. W ten sposób szkodzimy własnemu organizmowi, bo pojawiają się braki soli mineralnych, witamin i wielu innych składników. Do tego wszystkiego konieczny jest dobrze przygotowany posiłek niskokaloryczny i oczywiście ruch. W miarę rozsądna dieta i wysiłek fizyczny to podstawa do osiągnięcia zamierzonego celu.
xxx
Świetny zabieg, lekarz na początku pobrał krew, po 10 minutach osocze było gotowe do obstrzyknięcia buźki. Naprawdę warto wygląda moja twarz ok 10 lat młodziej ;)
Monika
Parę miesięcy temu skorzystałam z zabiegu - wampirzy lifting. Jestem bardzo zadowolona. Moja skóra jest odnowiona i napięta widać, że skóra stała się zagęszczona i produkcja kolegenu wzrosła. Mimiczne zmarszczki się znacznie spłyciły.
Napisz swoją opinię
Ocena:

I-PRF jest fibryną bogatopłytkową przeznaczoną...
Zabiegi medycyny estetycznej w dzisiejszych czasac...
Botox na zmarszczki mimiczne twarzy – co warto o...
Chcesz mieć uśmiech tak piękny, jak gwiazdy ma...
Wenulektazje, czyli pajączki na nogach szczególn...
Kult pięknego ciała i młodości spowodował, ż...